تبلیغات

اخبار فصل پنجم فرار از زندان

Loading+ اضافه به لیست تماشا
  • بازید: بار
  • ارسال در:۲ام فروردین ۱۳۹۵
  • توسط:Ehsan
  • نظرات:۲ نظر

 اخبار فصل پنجم فرار از زندان

فصل پنجم فرار از زندان : داستان، بازیگران و تمامی جزئیاتی که تاکنون منتشر شده است.

فصل چهارم و آخر فرار از زندان که سال ۲۰۰۹ پخش شده بود با مرگ و دفن شدن شخصیت اصلی داستان مایکل اسکافیلد به پایان رسید و تمامی این سال‌ها بازگشت دوباره‌ی این سریال محبوب به تلویزیون دور از انتظار به نظر می‌رسید. اما اکنون مدتی است خبر تولید فصل پنجم فرار از زندان در ده قسمت به گوش می‌رسد و نکته جالب توجه حضور دوباره‌ی ونت‌ورث میلر در نقش مایکل اسکافیلد است.

ماجرای فصل پنجم سریال چند سال پس‌از وقایع فصل چهارم روی می‌دهد. دومینیک پورسل که در نقش لینکلن باروز برادر مایکل اسکافیلد ایفای نقش می‌کند در مصاحبه‌ای عنوان کرد: “هر دو برادر در این فصل جدید حضور خواهند داشت. داستانی که من برای زنده ماندن مایکل اسکافیلد شنیدم شگفت‌انگیز است. این داستان به خوبی زنده ماندن مایکل را به صورتی منطقی و باورپذیر روایت می‌کند.”

تاکنون حضور جمعی از بازیگران فصل‌های قبلی فرار از زندان در این فصل جدید قطعی شده است که در این میان می‌توان به ونت‌ورث میلر (در نقش مایکل اسکافیلد)، دامینیک پرسل (در نقش لینکن باروس)، رابرت نپر (در نقش تی-بگ)، راکموند دانبار (در نقش بنجامین مایلز “سی-نوت” فرنکلین)، آموری نولاسکو (در نقش فرناندو سوکره) و سارا وین کالیس (در نقش دکتر سارا تانکریدی) اشاره کرد. گفته شده پائول شورینگ سازنده‌ی سریال فرار از زندان نوشتن فیلم‌نامه‌ی قسمت نخست و چارچوب کلی فصل پنجم را بر عهده دارد.

هنوز تاریخ شروع نمایش فصل پنجم فرار از زندان مشخص نشده است اما انتظار می‌رود این تاریخ اواخر سال ۲۰۱۶ یا اوایل سال ۲۰۱۷ میلادی باشد.

دسته بندی: اخبار

س خیلی ارادت داریم به مدیر صابر فان بهترین خبر عید بود بهتر همش من تی بگ رو دوس دارم خخخ عاشق تی بگم از همین جا از هم محلی های عزیزم سجاد اتش پرور و داوود عزیزی تشکر میکنم که همیشه به من لطف دارن واقان دوسشون دارم چون سجاد منو ویا صدا میزنه داوودم میگه داوید خخخ خیلی عاشقتون بای از مدیر صابر فان تشکر میکنم سایت خوبی دارین عیدتونم مبارک باشه قربانه شما داوید سون

2 سال از ارسال این دیدگاه گذشته

فرار از زندان بهترین سریال که من تا به حال دیده

مطمئن نبودم فصل پنجم بیاد ولی دمت گرم که مطمئن مون کردید صابر فان
خیلی ممنون میشم که تاریخ دقیقشو فهمیدی خبرشو بدی

2 سال از ارسال این دیدگاه گذشته
کانال تلگرام صابرفان